Sezon 2018/2019


ZIMOWE FERIE W SIODLE

 Zapraszamy miłośników koni i jazdy konnej do STAJNI Morgan w Balczewie na „FERIE W SIODLE”. 


Ferie zimowe w Balczewie organizowane są dla początkujących i zaawansowanych, dzieci, młodzieży, i dorosłych chcących nauczyć się jeździć  lub doszlifować swoje umiejętności.
Na uczestników czekają spokojne i dobrze przygotowane konie, ciepłe pokoje gościnne domowe posiłki, miła i wykwalifikowana kadra instruktorska i wspaniała jeździecka atmosfera.
Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych szkoleń, więc każdy będzie mógł poprawić u nas swoje umiejętności jeździeckie.
W programie 10 godzin jazdy konnej , nauka podstaw ujeżdżenia i skoków, szkolenie w zakresie opieki i pielęgnacji koni, nauka zasad bezpiecznego i poprawnego postępowania z koniem, codzienne zajęcia z końmi: pielęgnacja konia będącego pod opieką.
W czasie wolnym organizujemy gry i zabawy sportowo-integracyjne, podchody, ogniska, kuligi, jazda na łyżwach, a wieczorem dyskoteki, karaoke czy ciekawe projekcje filmowe.


  ZAPEWNIAMY

  • 10 godzin w siodle,
  • wyjazdy w teren grupy zaawansowanej; ( galop w śniegu będzie niezapomnianą atrakcją )
  • korekcja dosiadu na lonży; ( indywidualnie ) NOWOŚĆ!!!!
  • zajęcia z woltyżerki oraz elementy kadryla;
  • kulig z ogniskiem;
  • skiring; ( czyli jazda na nartach za koniem ) NEZAPOMNIANE WRAŻENIA GWARANTOWANE! Organizujemy w tym roku konkurencje: slalom i wyścigi dla bardziej wprawionych.
  • wycieczki na sankach ciągniętych przez kuce do pobliskiego sklepu w Balczewie;
  • wykłady z jeździectwa;

Cena 1080 zł

Cena obejmuje: realizację programu, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, dwie jazdy dziennie, ubezpieczenie NW, OC, opiekę wykwalifikowanych instruktorów-opiekunów.
Kursy rozpoczynają się spotkaniem organizacyjnym ( szkolenie z bezpieczeństwa w stajni i podstawowe szkolenie jeździeckie ) o godz. 10:00, i kończą obiadem o godz. 14:00 w ostatnim dniu pobytu.

Potwierdzeniem rezerwacji będzie wpłata zaliczki w wysokości 400 zł za turnus na konto bankowe:

Natalia Bębnista ul. Staszica 5 88-100 Inowrocław, Alior Bank Inowrocław 80 2490 0005 0000 4004 2530 6644 lub na miejscu w Stajni w Balczewie.

Pozostała część płatna na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu. Zaliczka jest zwracana, jeśli rezygnacja nastąpi do 10 dni przed rozpoczęciem kursu.
Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą zaliczki.

Przybywając na wybrany kurs należy przywieść ze sobą formularz zgłoszeniowy wypełniony przez lekarza i rodziców ( dotyczy osób niepełnoletnich )
(formularz jest dostępny na stronie www.balczewo.pl)
Szczegółowe informacje pod nr tel. 603 527 331 lub na www.balczewo.pl