STAJNIA MORGAN – BALCZEWO

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze.

SEZON 2018/2019


ZIMOWE FERIE W SIODLE 2019

Ferie zimowe w Balczewie organizowane są dla początkujących i zaawansowanych, dzieci, młodzieży, i dorosłych chcących nauczyć się jeździć lub doszlifować swoje umiejętności. Na uczestników czekają spokojne i dobrze przygotowane konie, ciepłe pokoje gościnne domowe posiłki, miła i wykwalifikowana kadra instruktorska i wspaniała jeździecka atmosfera. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych szkoleń, więc każdy będzie mógł poprawić u nas swoje umiejętności jeździeckie.
"Obudź w sobie lwa"


Wiadomość z ostatniej chwili!

W tym roku uczestnicy letnich obozów wezmą udział w szkoleniu prowadzonym przez redaktora Wojciecha Giczkowskiego z portalu Teatr dla Was.
"Obudź w sobie lwa" to nazwa szkolenia, które pozwoli w największym nawet leniuszku znaleźć pokłady ukrytej energii i inwencji.
A to wszystko w atmosferze zabawy i współzawodnictwa.