Translate Company
Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Morgan w Balczewie Stajnia Morgan Jazda na koniach Jazda konno Stajnia Rajdy konne Weekendy w siodle Gospodarstwo Agroturystyczne w Balczewie Zawody jeździeckie Jeździectwo Balczewo Gospodarstwo Mrogan Jazda na koniach w stajni Morgan Obozy letnie dla dzieci Obozy zimowe dla dzieci Jazda na koniach w Balczewie

Weekendy w siodle

2012-04-12 15:07:42

Stajnia Morgan serdecznie zaprasza wszystkich miłośników jazdy konnej na "Weekend w siodle". Proponujemy usługę, z której możecie Państwo skorzystać w sezonie poza wakacyjnym. Każdego miesiąca organizujemy weekend w siodle. Przez 3 dni wolne od pracy gwarantujemy zorganizowanie zakwaterowania, wyżywienia i atrakcji rekreacyjno-rozrywkowych w uroczym miejscu- Balczewie. Od piątku do niedzieli do Państwa dyspozycji będą opiekunowie-instruktorzy, którzy będą uczestniczyć w planowaniu i realizacji całego harmonogramu aktywnego wypoczynku, dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Atrakcje jakich możemy doświadczyć w Stajni Morgan podczas wypoczynku to przede wszystkim bardzo bliski kontakt ze zwierzętami i przyrodą. Poza jazdą konną do dyspozycji mamy rowery, plac zabaw dla dzieci, basen letni, zapewniamy przejażdżki bryczką po lesie a zimą saniami. Podczas weekendów organizujemy rajdy, szkolenia, oglądamy ciekawe filmy o tematyce jeździeckiej, dla młodzieży organizujemy dyskoteki, karaoke, Jeśli pogoda dopisuje, wieczorową porą organizujemy ogniska, biesiady, grille. W każdy weekend zapewniamy wiele niezapomnianych atrakcji!

1

ostatni film

najnowsze galerie