Translate Company
Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Morgan w Balczewie Stajnia Morgan Jazda na koniach Jazda konno Stajnia Rajdy konne Weekendy w siodle Gospodarstwo Agroturystyczne w Balczewie Zawody jeździeckie Jeździectwo Balczewo Gospodarstwo Mrogan Jazda na koniach w stajni Morgan Obozy letnie dla dzieci Obozy zimowe dla dzieci Jazda na koniach w Balczewie

Jazda w terenie

2012-04-04 19:37:46

Jazda w terenie uważana jest zwykle za najprzyjemniejszą odmianę jazdy konnej. Dla wielu jeźdźców wyjazd w teren jest spełnieniem ich jeździeckich marzeń. Podobnie jak dla jeźdźca, także i dla konia lasy i łąki są o wiele ciekawsze od ujeżdżalni. Konie, które na placu poruszają się i reagują leniwie, w terenie często przechodzą prawdziwą metamorfozę, idą żywo i chętnie naprzód, czasami wręcz trudno powstrzymać ich zapał.

W tereny wyjeżdżamy zawsze bardzo chętnie. Gwarantujemy spotkanie zwierzyny podczas przejażdżki (spotkanie saren, jeleni, zajęcy i innych leśnych mieszkańców naprawdę robi wrażenie). Teren wyśmienicie nadaje się do jazdy konnej ze względu na swoje ukształtowanie i przyjazne dla koni podłoże. Otwarte przestrzenie i „długie proste” są idealne dla miłośników galopu.

Trasy naszych terenów wiodą przez okoliczne lasy balczewskie i okoliczne łąki. Stopień trudności oraz czas trwania terenów zawsze uwarunkowane są umiejętnościami i wymaganiami uczestników. Nieodzowne atrakcje naszych terenowych wyjazdów to tzw „lisia góra” 103 m n.p.m, wyjazdy do Rezerwatu Przyrody czy wjazd do tzw. „dziury”. Wielu naszych gości uważa, że jazda konna w terenie to najprzyjemniejszy sposób na wypoczynek w siodle. Wyjazdy w teren gwarantują niezapomniane wrażenia, odpoczynek i relaks. Polecamy!

1

ostatni film

najnowsze galerie