STAJNIA MORGAN – BALCZEWO

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze.

SEZON 2018/2019


RAJDY KONNE

Rajdy konne - ( wyjazdy w teren 2-3-4-5 godzinne ) Organizujemy wielogodzinne przejażdżki terenowe skierowane do 2 grup osób 1 ) grupa średnio-zaawansowana ( kłusująca ) ,2 )zaawansowana( galopująca ).
Trasa szlaku konnego jest bardzo zróżnicowana pod względem różnorodności terenu, dzięki temu można sprawdzić swoje umiejętności jeździeckie oraz wytrzymałość i równocześnie podziwiać wspaniałe widoki z końskiego grzbietu a także przeżyć niesamowitą przygodę spotykając leśna zwierzynę!

Zapewniamy kilka godzin w siodle na malowniczych szlakach lasów, i Rezerwatu. W połowie wyznaczonej trasy robimy przystanek na popas dla koni, posiłek dla jeźdźców, a po powrocie wieczorem na uczestników czeka ognisko i pieczenie kiełbasek
Gwarantujemy niezapomnianą przygodę!