Translate Company
Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Morgan w Balczewie Stajnia Morgan Jazda na koniach Jazda konno Stajnia Rajdy konne Weekendy w siodle Gospodarstwo Agroturystyczne w Balczewie Zawody jeździeckie Jeździectwo Balczewo Gospodarstwo Mrogan Jazda na koniach w stajni Morgan Obozy letnie dla dzieci Obozy zimowe dla dzieci Jazda na koniach w Balczewie

O nas - Klub jeździecki (kujawsko-pomorskie)

2014-04-24 15:59:41

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze. Troszczymy się, aby nasz klub jeździecki był mekką dla osób kochających konie. Zakładając nasz klub jeździecki, który jest częścią prowadzonego przez nas gospodarstwa agroturystycznego, już od dawna byliśmy miłośnikami jazdy konnej.

Klub jeździecki

Jeździectwo to sport rodzinny, jaki nie jest ograniczony żadnymi barierami wiekowymi. Nasz klub jeździecki (kujawsko-pomorskie) to niezwykle malownicze tereny zaprasza dzieci, młodzież, studentów, rodziców czy dziadków. Nowicjusze, średnio zaawansowani czy zawodowcy — tutaj dopasujemy konia i uprzęż do oczekiwań i umiejętności. Pokażemy także, jak prawidłowo pielęgnować konia. Dzieciom i młodzieży polecamy do przejażdżek kucyki szetlandzkie, welsh pony czy deutsch reit pony, na osoby dorosłe czekają zaś duże konie łagodnych ras i o przyjaznym usposobieniu.

Dzięki temu, że nasze konie są u nas od chwili urodzenia, to dokładnie znamy cechy ich charakteru, co jest niezwykle ważne zwłaszcza dla nowicjuszy pięknego sportu, jakim jest jazda konna. Wiedząc, że dla najmłodszych kontakt ze zwierzęciem jest niezwykle ważny, nasze konie są niezwykle spokojne, cierpliwe i zrównoważone — przykładamy ogromną wagę do ich prawidłowego traktowania. Dzięki temu kontakt z końmi będzie najmłodszym kojarzył się niezwykle pozytywnie i sprawi dzieciakom ogromną satysfakcję. Stajnia Morgan w Balczewie to klub jeździecki (kujawsko-pomorskie kusi nie tylko miłośników konnej jazdy) godzien polecenia dla rodzin, jakie pragną aktywnie wypocząć na końskim grzbiecie.

Klub jeździecki w kujawsko-pomorskie Jazda na koniach w klubie jeździeckim Morgan - klub jeździecki Stajnia kujawsko pomorskie

Stajnia Morgan w Balczewie to ośrodek, w którym stworzono komfortowe warunki dla koni i jeźdźców: jasna, przestronna stajnia z dużymi boksami, z siodlarnią, i zewnętrzną myjką dla koni. Dysponujemy dużym oświetlonym placem oraz czworobokiem a także lonżownikiem na powietrzu. Już wkrótce krytą ujeżdżalnią,która jest w trakcie budowy. Wszystkie zwierzęta, dla których domem jest nasza stajnia przebywają w przestronnych,bezpiecznych i codziennie sprzątanych boksach.. Karmione są o stałych porach paszą, owsem i sianem. Konie codziennie korzystają z obszernych padoków o łącznej powierzchni 11 ha wraz ze stawem, w którym pławią się latem.

1

ostatni film

najnowsze galerie