Translate Company
Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Morgan w Balczewie Stajnia Morgan Jazda na koniach Jazda konno Stajnia Rajdy konne Weekendy w siodle Gospodarstwo Agroturystyczne w Balczewie Zawody jeździeckie Jeździectwo Balczewo Gospodarstwo Mrogan Jazda na koniach w stajni Morgan Obozy letnie dla dzieci Obozy zimowe dla dzieci Jazda na koniach w Balczewie

Kuligi

2012-04-23 14:56:49

W okresie zimowym organizujemy wspaniałe kuligi, które są znakomitą zabawą zarówno dla dzieci i dorosłych. Cieszą się one wyjątkowo dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób lubiących mknąć w dużych saniach, jak również dla tych którzy lubią szaleństwo na małych saneczkach doczepianych do dużych sań.

W ramach kuligu zapewniamy miły wypoczynek na świeżym powietrzu i niezapomnianą przygodę z najwspanialszymi zwierzętami, jakimi są konie.

Po pełnej niezapomnianych wrażeń przejażdżce kuligiem po pięknych leśnych okolicach będziecie mogli ogrzać się przy ognisku,

Zapewniamy pieczenie kiełbasek, gorącą herbatę, grzaniec dla dorosłych. Zapraszamy na kuligi 7 dni w tygodniu ( od poniedziałku do niedzieli ) jeśli oczywiście śnieg dopisze!

1

ostatni film

najnowsze galerie