Translate Company
Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Morgan w Balczewie Stajnia Morgan Jazda na koniach Jazda konno Stajnia Rajdy konne Weekendy w siodle Gospodarstwo Agroturystyczne w Balczewie Zawody jeździeckie Jeździectwo Balczewo Gospodarstwo Mrogan Jazda na koniach w stajni Morgan Obozy letnie dla dzieci Obozy zimowe dla dzieci Jazda na koniach w Balczewie

Oprowadzanie na kucyku dla dzieci

2012-04-12 14:48:21

Przyzwyczajenie i oswajanie się z końmi mogą w Balczewie rozpoczynać dzieci w wieku przedszkolnym. To z myślą o nich w stajni są 2 kucyki. Dzieci przychodzą wraz z rodzicami, by głaskać i czyścić kucyka, spędzając czas wolny. Rodzice również chętnie angażują się w czynności czyszczenia i siodłania szetlandów. Po osiodłaniu zabierają małego wierzchowca dosiadanego na spacer, w asyście instruktora lub pomocnika instruktora.
Ten etap jeździectwa nie jest typową nauką jazdy konnej, bardziej zabawą, która przynosi bardzo dobre efekty - pełne oswojenie się z końmi. Z całą pewnością te dzieci w przyszłości nie będą odczuwały strachu i niepewności, gdy rozpoczną prawdziwą edukację jeździecką.

1

ostatni film

najnowsze galerie