STAJNIA MORGAN – BALCZEWO

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze.

NASZE KONIE W STAJNI MORGAN W BALCZEWIE

Poniżej przedstawiamy nasze stado. Niektóre z nich są z nami od powstania stajni, inne urodzone u nas, kolejne za to dołączyły do nas w kolejnych latach swojego życia. Razem są grupą koni, które tworzyły, tworzą i będą tworzyć niezapomniane końskie wspomnienia.
 Mamy nadzieję, że nasze konie wprowadzą Was w ten koński świat i zarażą tą wspaniałą pasją jaką jest jeździectwo :)

DONA – KUCYK SZETLANDZKI

Urodziła się w 1996 roku. Ulubienica wszystkich najmłodszych i nie tylko. Idealny kucyk na "oprowadzanki" dla małych dzieci. Ten nasz najmniejszy koń posiada największą liczbę fanów. Nasz królowa Dona! Albo Dona bez ogona tez tak na nią wołamy!

LAS VEGAS – RASA SP

Wałach z charakterkiem, urodzony w naszej
stajni w 2005 roku, syn Indii i Landjonkera S, to koń wszechstronny, bardzo dobrze radzi sobie na parkurze i czworoboku. „Vegi” jest piękny, silny i często leniwy, jednak jak zaczniemy od niego wymagać to pokaże nam na jak wiele go stać.

IBRAHIM S- RASA WLKP

Urodzony w naszej stajni w 2006, syn Indii i Landjonkera S. Skarogniada piękność, kradnąca wszystkim serca. To koń dla osób już zaawansowanych. Doskonale radzi sobie na parkurze, a jeszcze lepiej na czworoboku. Jest przywódcą naszego balczewskiego stada.

INDIA – RASA WLKP

Urodzona w naszej stajni ma już 24 lata, idealny koń dla początkujących jak i dla zaawansowanych, India jest bardzo spokojna, grzeczna i zrównoważona, jedna z najbardziej doświadczonych i najlepiej ułożonych koni ze stajni. Uwielbia wyjazdy w teren i lubi skakać przez przeszkody.
Urodziła nam pięknego Vegasa i Ibrahima.

LOLA- RASA SP

12 letnia klacz, która mieszka w naszej stajni od listopada 2018 roku. Kochany koń rekreacyjny. Doskonale sprawdza się też w terenie.

MAJA – KUC WALIJSKI

Ma 13 lat jest wspaniała, zawsze wita nas swoją złośliwą minką ale ten kto ją zna, wie że jest słodka. „Majkel” posiada ogromny potencjał skokowy, rusza się też przepięknie. Idealny kuc dla osób zaczynających swoją przygodę z jeździectwem (pierwszych galopów można spodziewać się na niej) ale też i dla tych bardziej zaawansowanych. 

INTRUZ- RASA SP

Urodzony w 2006 roku. Wspaniały koń rekreacyjny, spokojny i zrównoważony. Można na nim zawsze polegać, czy to na placu czy w terenie. 

K-POLO

 Bardzo urodziwy wałach, obserwowaliśmy jego narodziny w lipcu 2010 – nigdy tego nie zapomnimy! Ma ogromny potencjał skokowy, jest leniuszkiem, ale jeśli będzie miał dobrego jeźdźca odda całe swoje serce i okaże się ''turbo'' kucykiem. 

FRANEK – DEUTSCHE REIT PONY

Ma 29 lat, obecnie przeszedł na zasłużoną emeryturę. Nasza stajnia bez Frania byłaby jak studnia bez wody.

GUCIO- KONIK POLSKI

Gucio to konik polski o łagodnym usposobieniu. Nigdy nie pogardzi pogłaskaniem czy marchewką. Ulubieniec wszystkich początkujących jeźdźców i nie tylko. Idealny na pierwsze lonże, woltyżerkę oraz hipoterapię.


TARA

Bardzo ambitna i odważna klacz, od niedawana pracuje w rekreacji i wspaniale jej to wychodzi. Zobaczycie ją także w roli konia czołowego podczas wyjazdów w teren. Urodziła nam pięknego taranta –Gratisa.


PROMYK

Kochany kucyk, który jak zaufa człowiekowi to kradnie jego serce. Uwielbiany przez najmłodszych (chociaż tych starszych też). Niezastąpiony jako kucyk przytulanka.GRATIS

Urodzony w naszej stajni przez Tarę. O pięknej tarantowatej maści (wszystkich zachwyca odmianą na zadku).

DENIM MOON

Na świat przyszedł w naszej stajni w 2017 roku. Póki co cieszy się młodzieńczym czasem, pasąc się na pastwisku.