Translate Company
Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Morgan w Balczewie Stajnia Morgan Jazda na koniach Jazda konno Stajnia Rajdy konne Weekendy w siodle Gospodarstwo Agroturystyczne w Balczewie Zawody jeździeckie Jeździectwo Balczewo Gospodarstwo Mrogan Jazda na koniach w stajni Morgan Obozy letnie dla dzieci Obozy zimowe dla dzieci Jazda na koniach w Balczewie

Jazda Konna na placu (kujawsko-pomorskie)

2014-04-24 16:09:35

Przez dwanaście miesięcy w roku, niezależnie od warunków atmosferycznych, zapraszamy wszystkich miłośników koni: dzieci młodzież, dorosłych oraz seniorów do stajni Morgan, gdzie jazda konna (kujawsko-pomorskie) to dziewicza przyroda i świetne miejsce na rekreację to coś więcej niż sposób na spędzenie wolnego czasu. Jazda konna to także nauka pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów niezależnie od poziomu zaawansowania jeźdźca. Tutaj także przekazujemy wiedzę z zakresu psychologii i komunikacji z koniem, co nie tylko ułatwia jazdę, ale także pozwala na jeszcze większą satysfakcję płynącą z kontaktu ze zwierzęciem. Jazda konna na odpowiednio dopasowanym wierzchowcu to niezapomniane wrażenia. Piękno przyrody widziane z siodła zdaje się być jeszcze bardziej powabne. Jazda konna (kujawsko-pomorskie) kusi nieodpartym urokiem to także nauka, jak zajmować się zwierzęciem, czyli pielęgnacja, siodłanie oraz czyszczenie. Stajnia Morgan to jazda konna od podstaw (zapraszamy także zaawansowanych jeźdźców) oraz wiele innych możliwości relaksu w siodle o każdej porze roku.

Jazda konna Jazda konna w kujawsko-pomorskie

W tygodniu udzielamy lekcji jazdy konnej w godzinach popołudniowych, natomiast w weekendy jesteśmy do dyspozycji od rana do zmroku. Jazda na placu odbywa się na czworoboku, gdzie ćwiczymy podstawy ujeżdżenia lub na dużym parcourrze, gdzie znajdują się przeszkody. Często lekcje na placu, celem urozmaicenia, kończą się stępem po lesie. Jest to forma relaksu zarówno dla konia jak i jeźdźca po wykonanej pracy (45 minut jazdy po placu i kwadrans po lesie).

1

ostatni film

najnowsze galerie