STAJNIA MORGAN – BALCZEWO

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze.


JAZDA W TERENIE

Jazda w terenie uważana jest zwykle za najprzyjemniejszą odmianę jazdy konnej. Dla wielu jeźdźców wyjazd w teren jest spełnieniem ich jeździeckich marzeń. Podobnie jak dla jeźdźca, także i dla konia lasy i łąki są o wiele ciekawsze od ujeżdżalni.

W teren wyjeżdżamy zawsze bardzo chętnie. Gwarantujemy spotkanie zwierzyny podczas przejażdżki (spotkanie saren, jeleni, zajęcy i innych leśnych mieszkańców naprawdę robi wrażenie). Teren wyśmienicie nadaje się do jazdy konnej ze względu na swoje ukształtowanie i przyjazne podłoże. Otwarte przestrzenie i „długie proste” są idealne dla miłośników galopu.

Trasy naszych terenów wiodą przez okoliczne lasy balczewskie i okoliczne łąki. Stopień trudności oraz czas trwania terenów zawsze uwarunkowane są umiejętnościami i wymaganiami uczestników. Nieodzowne atrakcje naszych terenowych wyjazdów to tzw „lisia góra” 103 m n.p.m, wyjazdy do Rezerwatu Przyrody czy wjazd do tzw. „dziury”. Wielu naszych gości uważa, że jazda konna w terenie to najprzyjemniejszy sposób na wypoczynek w siodle. Wyjazdy w teren gwarantują niezapomniane wrażenia, odpoczynek i relaks. Polecamy!