STAJNIA MORGAN – BALCZEWO

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze.

SEZON 2018/2019


Instruktorzy


Dbamy o to, by każda osoba przebywająca na grzbiecie konia i nie tylko:) była zadowolona i czuła się bezpiecznie. W naszą pracę wkładamy całe nasze serca, bo kochamy to co robimy. Czasami zdarzają się również łzy :( ale są to z reguły łzy szczęścia :) bo w końcu "Największe szczęście na świecie na końskim siedzieć grzbiecie" :)

Katarzyna Bubak

Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ
Z ośrodkiem związana od 2016 roku. Z zamiłowania i pasji do koni nieustannie dąży do rozwoju. 2006r ukończyła kurs instruktora jazdy konnej, a w 2009r uzyskała tytuł inżyniera zootechniki o specjalności hodowla i użytkowanie koni. W 2011r zdała egzamin państwowy uzyskując tytuł technika weterynarii, a w 2013r ukończyła kurs hipoterapii. Prowadzi zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne. Zawsze uśmiechnięta, zaraża swoją pasją podopiecznych.