STAJNIA MORGAN – BALCZEWO

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze.


Instruktorzy


Nasza kadra instruktorska dba o to, aby zaszczepić w każdym adepcie jeździectwa, nie tylko miłość do koni, ale przede wszystkim jak najlepsze podstawy jazdy konnej. W naszym klubie prowadzimy jeźdźców od pierwszego kontaktu z koniem, do Odznak Jeździeckich i startów w zawodach. Umożliwia to nam wykształcona i doświadczona kadra instruktorów, a są to:

Anna Frąk

Uprawnienia PZJ: Instruktor Sportu Jeździeckiego 

Instruktor z ogromnym stażem i doświadczeniem. Podopieczni odnosili i odnoszą liczne sukcesy na arenie regionalnej i ogólnopolskiej, w tym medale Mistrzostw Województwa i Polski, w skokach i ujeżdżeniu. 

Zapisy na jazdy i w sprawach organizacji imprez, etc.: 603 527 331

Aleksandra Wojciechowska

Uprawnienia PZJ: Instruktor Szkolenia Podstawowego

Inne uprawnienia: Instruktor Rekreacji Ruchowej

Instruktor z kilkuletnim stażem. Pracowała w Polsce jak i za granicą. Doświadczony jeździec. 

Tel: 530 514 716Katarzyna Pruszak

Uprawnienia PZJ: -

Inne uprawnienia: Instruktor Sportu nadany przez Ministerstwo SportuBardzo doświadczony instruktor i jeździec. Specjalizujący się w ujeżdżeniu. Od lat zajmuje się szkoleniem jeźdźców od podstaw. Cechuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci.

Tel: 732 643 812Katarzyna Przybylska

Uprawnienia PZJ: -

Inne uprawnienia: Instruktor Rekreacji Ruchowej specjalność Jeździectwo


Doświadczony instruktor oraz jeździec. Od lat zajmuje się szkoleniem jeźdźców od podstaw. Z bardzo dobrym podejściem do jeźdźców, szczególnie młodzieży.

Tel: 608 627 224


Aleksander Panert

Uprawnienia PZJ: -

Inne uprawnienia: Instruktor Rekreacji Ruchowej specjalność Jeździectwo

Bardzo dobry instruktor, idealny dla osób początkujący. Cierpliwy i sympatyczny, z uśmiechem i doświadczeniem, wprowadzi przyszłych jeźdźców w tajniki jazdy konnej.


Tel: 781 345 073


Zapisy na jazdy pod numerem telefonu:
603 527 331