Translate Company
Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Morgan w Balczewie Stajnia Morgan Jazda na koniach Jazda konno Stajnia Rajdy konne Weekendy w siodle Gospodarstwo Agroturystyczne w Balczewie Zawody jeździeckie Jeździectwo Balczewo Gospodarstwo Mrogan Jazda na koniach w stajni Morgan Obozy letnie dla dzieci Obozy zimowe dla dzieci Jazda na koniach w Balczewie

Zimowe ferie w siodle

2017-02-10 12:50:30

Zapraszamy miłośników koni i jazdy konnej do STAJNI Morgan w Balczewie na „FERIE W SIODLE”.
Ferie zimowe w Balczewie organizowane są dla początkujących i zaawansowanych dla dzieci młodzieży i dorosłych chcących nauczyć się jeździć lub doszlifować swoje umiejętności jeździeckie.
Na uczestników czekają spokojne i dobrze przygotowane konie, ciepłe pokoje gościnne domowe posiłki, miła i wykwalifikowana kadra instruktorska i wspaniała jeździecka atmosfera.
Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych szkoleń, więc każdy będzie mógł poprawić u nas swoje umiejętności jeździeckie.
W programie 10 godzin jazdy konnej , nauka podstaw ujeżdżenia i skoków, szkolenie w zakresie opieki i pielęgnacji koni, nauka zasad bezpiecznego i poprawnego postępowania z koniem, codzienne zajęcia z końmi: pielęgnacja konia będącego pod opieką.
W czasie wolnym organizujemy gry i zabawy sportowo-integracyjne, podchody, ogniska, kuligi, jazda na łyżwach, a wieczorem dyskoteki, karaoke czy ciekawe projekcje filmowe.

ZAPEWNIAMY

Cena 1080zł

Cena obejmuje: realizację programu, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, dwie jazdy dziennie, ubezpieczenie NW, OC, opiekę wykwalifikowanych instruktorów-opiekunów.
Kursy rozpoczynają się spotkaniem organizacyjnym ( szkolenie z bezpieczeństwa w stajni i podstawowe szkolenie jeździeckie ) o godz. 10:00, i kończą obiadem o godz. 14:00 w ostatnim dniu pobytu.

Potwierdzeniem rezerwacji będzie wpłata zaliczki w wysokości 300 zł za turnus na konto bankowe:

Natalia Bębnista ul. Staszica 5 88-100 Inowrocław BPH 29 1060 0076 0000 3080 0134 4429

lub na miejscu w Stajni w Balczewie.

Pozostała część płatna na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu. Zaliczka jest zwracana, jeśli rezygnacja nastąpi do 10 dni przed rozpoczęciem kursu.
Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą zaliczki.

Przybywając na wybrany kurs należy przywieść ze sobą formularz zgłoszeniowy wypełniony przez lekarza i rodziców ( dotyczy osób niepełnoletnich )
( formularz jest dostępny na stronie www.balczewo.pl )
Szczegółowe informacje pod nr tel. 603 527 331 lub na www.balczewo.pl

1

ostatni film

najnowsze galerie