STAJNIA MORGAN – BALCZEWO

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze.


Obozy jeździeckie- WAKACJE W SIODLE 2021

Zapraszamy na kolejną już edycję wakacji w siodle. To cudownie spędzone chwile, pośród lasów i malowniczej scenerii, a przede wszystkim w końskim towarzystwie. Na obóz mogą przyjechać zarówno jeźdźcy początkujący, jak i zaawansowani, czy Ci posiadający własne konie. Nasza kadra instruktorów i opiekunów zadba, aby czas spędzony u nas był wartościowy i pełen niezapomnianych wrażeń.

BRAK WOLNYCH MIEJSC NA WSZYSTKICH TURNUSACH! 


Obozy jeździeckie- wakacje w siodle 2020

W malowniczej i przepięknej scenerii, w jakiej położona jest stajnia Morgan w Balczewie, organizujemy od lat niezapomniane kursy jeździeckie. Naszą ofertę skierowaliśmy dla wszystkich osób kochających wypoczynek w siodle bez względu na wiek czy posiadane umiejętności. Dzieci młodzież, dorosłych oraz seniorów zapraszamy na wakacje w siodle — tygodniowy kurs jazdy konnej to szansa nie tylko na podniesienie swoich jeździeckich umiejętności, to również możliwość nauki od podstaw pod okiem czujnych i życzliwych instruktorów.

oferta -> WAKACJE W SIODLE 2020


ZIMOWE FERIE W SIODLE 2020

Ferie zimowe w Balczewie organizowane są dla początkujących i zaawansowanych, dzieci, młodzieży, i dorosłych chcących nauczyć się jeździć lub doszlifować swoje umiejętności.
Na uczestników czekają spokojne i dobrze przygotowane konie, ciepłe pokoje gościnne domowe posiłki, miła i wykwalifikowana kadra instruktorska i wspaniała jeździecka atmosfera.
Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych szkoleń, więc każdy będzie mógł poprawić u nas swoje umiejętności jeździeckie.


Plenery fotograficzne i malarskie

Zostań następcą Jerzego lub Wojciecha Kossaka!
Stajnia Morgan w Balczewie organizuje plenery fotograficzne i malarskie. Podczas kilkudniowych pobytów w Balczewie stworzymy specjalne okazje do malowania wybranych koni lub ich tabunów . Można wybrać dowolne miejsce do tworzenia. Zapewniamy wygodne noclegi, smaczne jedenie w naszej kantynie. Wieczorami miejsca do spotkania towarzyskich , a dla odludków specjalne młodniki do medytacji.
Zapraszamy.

PLENERY FOTOGRAFICZNE I MALARSKIE