STAJNIA MORGAN – BALCZEWO

Wszystkich miłośników pięknych pejzaży i nieskalanej przyrody widzianej z końskiego grzbietu zapraszamy do stajni Morgan w Balczewie. Niedaleko od Inowrocławia stworzyliśmy ośrodek przyjazny dla osób ceniących wypoczynek w pięknej leśnej okolicy, bez zgiełku miasta i w rodzinnej atmosferze.


ZIMOWE FERIE W SIODLE 2020

Ferie zimowe w Balczewie organizowane są dla początkujących i zaawansowanych, dzieci, młodzieży, i dorosłych chcących nauczyć się jeździć lub doszlifować swoje umiejętności.
Na uczestników czekają spokojne i dobrze przygotowane konie, ciepłe pokoje gościnne domowe posiłki, miła i wykwalifikowana kadra instruktorska i wspaniała jeździecka atmosfera.
Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych szkoleń, więc każdy będzie mógł poprawić u nas swoje umiejętności jeździeckie.Obozy jeździeckie - wakacje w siodle

W malowniczej i przepięknej scenerii, w jakiej położona jest stajnia Morgan w Balczewie, organizujemy od lat niezapomniane kursy jeździeckie. Naszą ofertę skierowaliśmy dla wszystkich osób kochających wypoczynek w siodle bez względu na wiek czy posiadane umiejętności. Dzieci młodzież, dorosłych oraz seniorów zapraszamy na wakacje w siodle — tygodniowy kurs jazdy konnej to szansa nie tylko na podniesienie swoich jeździeckich umiejętności, to również możliwość nauki od podstaw pod okiem czujnych i życzliwych instruktorów.

WAKACJE W SIODLE 2019


Zielona Szkoła w Stajni Balczewo

Lekcje w Zielonej szkole w Balczewie można zorganizować o każdej porze roku dla początkujących i zaawansowanych, dla dzieci młodzieży chcącej nauczyć się jeździć lub doszlifować swoje umiejętności jeździeckie. Jednakże zajęcia nie muszą obejmować zajęć z techniki jeździeckiej. Stajnia Morgan działa w lesie balczewskim. Dzieci maja możliwość zetknąć z florą i fauną żyjącą na kujawskiej ziemi. Można zorganizować bezkrwawe polowania z lornetką i bez na jelenie , sarny a nawet wilka. Nauczyć dzieci rozpoznawać gatunki ptaków. Bogata roślinność pozwoli „mieszczuchom” nauczyć się jakie gatunki drzew, krzewów i roślin dominują w rejonie Kujaw Zachodnich. 

Plenery fotograficzne i malarskie

Zostań następcą Jerzego lub Wojciecha Kossaka!
Stajnia Morgan w Balczewie organizuje plenery fotograficzne i malarskie. Podczas kilkudniowych pobytów w Balczewie stworzymy specjalne okazje do malowania wybranych koni lub ich tabunów . Można wybrać dowolne miejsce do tworzenia. Zapewniamy wygodne noclegi, smaczne jedenie w naszej kantynie. Wieczorami miejsca do spotkania towarzyskich , a dla odludków specjalne młodniki do medytacji.
Zapraszamy.

PLENERY FOTOGRAFICZNE I MALARSKIE